Kaç renk seçeneğiniz var?
Bakır (Rose), Antika Bakır (Rustic), Siyah (Antrasit),Gümüş (Silver),
Ürünleriniz cam mı yoksa pleksimi?
Hazırladığımız ürünleri isteğe bağlı olarak 2-3 ve 4 mm kalınlığında %100 Cam kullanıyoruz. Bunun dışında renkli (katedral cam) ve dokulu şeffaf cam tercih edilebilir.
İstediğimiz ölçülerde üretim sağlıyormusunuz?
Evet! istediğiniz ölçü ve şekilde üretim sağlıyoruz.
Sitenizde olmayan, benim seçtiğim farklı bir tasarımı yapıyormusunuz?
Evet! seçtiğiniz tasarımın yapılmasında her hangi bir telif koruması yoksa yapabiliriz.
Ödeme işlemi nasıl oluyor?
Sitemizde ödemeleri Banka eft ve havalesi olarak kabul ediyoruz. Kredi kartı ve kapıda ödeme gibi seçeneklerimiz malesef yoktur.
Ödemeyi ne zaman yapmalıyım?
Seçtiğiniz ürünün sipariş kaydını oluşturduktan sonra son sayfada hesap numaralarımız görünür. Ödeme yapmak isteyen yapabilir, veya sipariş sonrasında da (ürün yapımı bittiğinde) ödemeyi kabul edebiliriz.
Kargo gönderimi nasıl oluyor?
Kargo gönderimini MNG kargo ile yapıyoruz, genelde gönderim ücretleri karşı tarafa ait oluyor. Eğer ürün seç siparişi ise ve bir den fazla ürün gönderiliyorsa, gönderimi şehirler arası otobüs firmaları ile sağlıyoruz. Genelde ücreti alıcı ile yarı yarıya ortak ödüyoruz.
Kargoda kırılma olursa ne yapmalıyım?
Eğer taşımadan ötürü, sizin müdahaleniz olmadan bir hasar oluşmuşsa öncelikle ilgili hasarın fotoğrafını istiyoruz. Değerlendirip eğer ilgili sorun kullanıcı hatası değilse, aynı ürünü hızlı bir şekilde tekrar hazırlayıp gönderim sağlıyoruz.
Seçtiğim ürün hemen kargolanırmı??
Atölyemizde ilgili ürünler için malesef stok tutmuyoruz, nedeni ise gelen siparişlerin farklı ölçü ve renklerde seçiliyor olması. Bu amaçla alacağınız ürünü seçtiğiniz özelliklere göre hazırlıyor ve size en uygun tarihte gönderiyoruz.